rury stalowe żukowo

RURY STALOWE


Rury stalowe służą przede wszystkim do przesyłu gazów i cieczy. Stal to niezawodny trwały materiał, który ma właściwości antykorozyjne, więc żywotność takiego sprzętu może sięgać nawet kilkudziesięciu lat. Różne ich rodzaje są wykorzystywane zarówno przy niewielkich budowach, na przykład domów jednorodzinnych, jak i w wielkim przemyśle o skali międzynarodowej, na przykład petrochemicznym.

Sprzedażą tych części konstrukcyjnych zajmuje się między innymi hurtownia rur stalowych Żukovia. W naszej ofercie znajdują się nie tylko rury metalowe, ale także rury aluminiowe czy wyjątkowo dobrze izolowane rury ocynkowane, które pokrywa się ochronną powłoką. Jeśli jest Ci potrzebna rura dwudzielna lub rura osłonowa zgłoś się do nas, a pomożemy wybrać odpowiedni model.


Rodzaje rur stalowych


Ze względu na technologię powstawania rury dzieli się na rury bezszwowe i szwowe. Te, które posiadają szew są robione poprzez zespawanie ze sobą krawędzi metalu. Drugi rodzaj powstaje poprzez wykonanie otworu w grubej powierzchni surowca. Rury różnią się od siebie także średnica, grubością ścianek i długością. Będąc w posiadaniu informacji, do jakiej inwestycji ma być przeznaczona rura i jakie ma mieć parametry, można rzetelnie wycenić potrzebny towar.

Kaszubskie Składy Handlowe ŻUKOVIA

ul. 3 Maja 9, 83-330 Żukowo, k. Gdańska, woj. Pomorskie

Tel. +48 733 883 669, +48 534 103 936