O NAS

Nasza firma powstała dzięki połączeniu kilkunastu lat doświadczeń w handlu z nowoczesnym podejściem biznesowym w podążaniu za zmianami zachodzącymi w otaczającej nas przestrzeni gospodarczej.

 

Od samego początku postanowiliśmy skoncentrować się na dostarczaniu kompleksowej obsługi przed, w trakcie i po zakończeniu procesu sprzedażowego. Posiadamy doskonałą orientację na temat interesującego nas rynku. Dzięki wykwalifikowanym menadżerom, skutecznie zarządzającym gronem pracowników, potrafimy szybko i na atrakcyjnych warunkach przygotować dla naszych klientów indywidualną propozycję - skierowaną zarówno do odbiorców hurtowych jak i detalicznych.

 

Kaszubskie Składy Handlowe "Żukovia"

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, aktualną ofertę sprzedażową staramy się stale i systematycznie poszerzać. W ostatnim czasie swoją działalność rozpoczęły założone  przez nas Kaszubskie Składy Handlowe „Żukovia”. Tym samym obok stali zbrojeniowej wprowadziliśmy do asortymentu kolejne produkty:

wyroby hutnicze
węgiel
pellet
brykiet
nawozy
pasze
materiały wykończeniowe
systemy do wykonywania tzw. suchych zabudów


W naszych składach zaopatrzycie się Państwo również  w podstawowe produkty z zakresu bhp jak: kaski ochronne, kamizelki odblaskowe, rękawice robocze , odzież i obuwie pracownicze. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom logistycznym i magazynowym, zakupiony u nas towar dostarczymy do Państwa terminowo. Rozbudowana baza magazynowa pozwoli także na przechowywanie zakupionych już produktów zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszych kontrahentów. 


Skutecznie i uczciwie

Dzięki pracy w niezwykle zaangażowanym zespole, posiadającym bogate i szerokie kompetencje. Chcemy stać się liderem detalicznych rynków lokalnych oraz hurtowych na terenie całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim zakresem naszych usług  w zakładce „Usługi” w podstronie poświęconej KSH „Żukovia”.

 

Jako dojrzała organizacja mamy także poczucie wynikające ze społecznej odpowiedzialności biznesu. Staramy się regularnie wspierać lokalne społeczności, kluby sportowe czy organizacje pozarządowe. 


100% POLSKIEGO KAPITAŁU

Lion Solution sp. z o.o to w 100% polska firma z wyłącznie polskim kapitałem. Uważamy to za bardzo ważny aspekt działalności biznesowej. Jest to dla nas zarówno powód do dumy jak i zobowiązanie w dążeniu do bycia najlepszym!